NOVA ROTORS producent pomp śrubowych

Nova Rotors powstała w 1990 roku. Obecnie jest przodującą firmą w produkcji i sprzedaży pomp śrubowych, pomp z pływającym statorem, pomp z elastyczntm wirnikiem oraz pomp beczkowych.

Nasze pompy są rozprowadzane po całym świecie i stosowane w różnych sektorach gospodarki, od oczyszczalni ścieków poprzez produkcję żywności, po budownictwo i przemysł. Ich zaspokojenia najbardziej różnorodnych potrzeb i wymagań aplikacji.

Firma, która znajduje się u podnóża wzgórz Berici, jest wspomagana przez nowoczesne urządzenia i systemy. Rozbudowany system kontroli jest w stanie śledzić jakość całego procesu produkcji i dzięki nadzwyczaj wykwalifikowanemu personelowi zaspakajać indywidualne potrzeby klienta.

Nova Rotors, posiadając certyfikat ISO 9001:2008 oraz OHSAS 18001:2007, gwarantuje efektywny sposób pracy, który jest widoczny w produkcie i jakości usług oraz zakresie obniżenia kosztów, terminowości dostaw i najlepszych parametrów dostarczanych pomp.

Produkujemy pompy z ATEX, który jest wymagany do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem.

Zakres produkcji charakteryzuje się dużym wyborem modeli, obejmujących zakres wydajności do 420 m3/h, a ciśnienia do 48 bar. Stały rozwój nowych modeli wraz z ich dostosowaniem do potrzeb klienta i innowacjami są wyrazem uwagi, jaką Nova Rotors zwraca na wymagania swoich odbiorców.

Dział projektowy

Dział projektowy

Wszystkie rysunki są tworzone za pomocą oprogramowania CAD 2D-3D o wysokiej wydajności, które pozwala nie tylko projektować wygląd, ale także symulować pracę poprzez dokonywanie konkretnych obliczeń dla elementów pompy.

Wszystkie procedury badań i rozwoju oraz projektowania są umieszczane w bazie danych, co tworzy historię ich rozwoju, zgodnie z przepisami UNI EN ISO 9001/00.

Produkcja w Nova Rotors

Produkcja

Produkcja w Nova Rotors jest zarządzana za pomocą systemu informatycznego, który umożliwia szczegółowy nadzór produkcji, zmniejszając ewentualne błędy i opóźnienia dostaw.

Firma, mimo skromnych rozmiarów, ale w dążeniu do silnej ekspansji, wprowadziła system organizacyjno-produkcyjny, który pozwolił na osiągnięcie uznania w kraju i za granicą.

Testy

Testy i kontrola jakości

Pompy są testowane w nowoczesnym laboratorium pomiarowym za pomocą sprzętu komputerowego, który podaje wartości:

  • ciśnienia roboczego,
  • wydajności,
  • absorpcji energii,
  • NPSH,
  • momentu obrotowego.

All-Pumps

ul. Piekarska 1/3
41-506 Chorzów

tel: 32 247 33 11
fax: 32 444 69 33

web: http://www.all-pumps.pl
e-mail: biuro@all-pumps.pl